PS2 PSTwo Sony

PlayStation 2 - kody, tipsy, triki, solucje do gry:

Midnight Club: Street racing

Informacja o działaniu kodów

Wszelkie kody, triki, solucje podane na tej stronie mogą nie działać na Twojej wersji gry!

Bonusowe samochody
Rozglądaj się za czerwonymi kółkami na różnych levelach. Ulokuj swój samochód na kółku dopóki nie usłyszysz dźwięku, nowy samochód zostanie odblokowany. Niektóre z kółek możesz znaleźć w tych miejscach:

London
Blisko startu znajduje się rampa, która prowadzi na dach jednego z budynków. Znajdziesz tam kółko. Pojedź do centrum mapy. Kółko jest w środku budynku parlamentu. Wjedź do niego przez okno. Znajdź dziwny zakręt koło budynku parlamentu. Wjedź na rampę i skocz w lewo lub prawo, ale nie spadaj. Obróć się aby znaleźć kółko.

New York
Jedź do parku blisko dużego tunelu. Kółko jest na dachu, na który musisz wskoczyć. Jedź w stronę samolotu transportowca. Kółko jest w środku budynku, na drugim piętrze. Musisz tam wskoczyć. Nitro-dopalacze Aby dostać nitrodopalacze musisz zdobyć trzeci poziom samochodu. Gdy już go będziesz miał stań do wyścigu. Aby użyć dopalacza naciśnij klakson (używaj go rozważnie bo masz ograniczoną ilość, około 5).

Buggy z gry Smugglers Run
Aby odblokować buggy z gry Smugglers Run musisz mieć save z tej gry na swojej karcie pamięci. Gdy wystartujesz grę z takim savem będziesz mógł wybrać buggy w Cruise Mode.Komentarze

Tapety dnia

Losowe tapety dnia

Wesprzyj Magazyn kodów