PS2 PSTwo Sony

PlayStation 2 - kody, tipsy, triki, solucje do gry:

Onimusha - Warlords

Informacja o działaniu kodów

Wszelkie kody, triki, solucje podane na tej stronie mogą nie działać na Twojej wersji gry!

Miecz Bishamona
W Demon Realm, podejdź do drzwi przypominających stalowe wrota. Użyj na nich Bishamon O Flute, a staną przed Tobą otworem. Odszukaj miecz Bishimon zatknięty na ścianie. To najpotężniejsza broń w całej grze.

Bonusowy kostium dla Kaede
Ukończ grę z wynikiem S, następnie wystartuj nową grę, a Kaede będzie ubrany zupełnie inaczej.

Dodatkowe kostiumy
Ukończ grę i zrób save. Po rozpoczęciu nowej gry stanie się dostępna opcja Shinnosuke Normal/Special. Wybranie jej przebierze Shinnosuke w kostium pandy

Znajdź Bishamon O Flute:
Dwukrotnie podczas gry jakiś człowiek będzie zwisał z sufitu obserwując Cię, lecz ignorując. Po tym jak użyjesz w grze Evil Plate, facet przemówi do Ciebie. Zabierze Cię do Dark Realm, gdzie będziesz musiał zabijać monstra dopóki nie otworzą się dwa portale - jeden przenoszący na górę, drugi na dół. Udaj się na dół i idź aż dojdziesz do samego dna. Tutaj znajduje się skrzynka kryjąca Bishamon O Flute.

Fire Bow and Fire Orb
Po pokonaniu Reynaldo wejdź do ognia po lewej, gdzie zombie pałaszują ludzi, a zdobędziesz Fire Orb. Zanim opuścisz zamek, podnieś właściwości Fire Orb na poziom 2. Aby zdobyć w zamku łuk udaj się do miejsca, gdzie znajduje się wiadro, po czym odetnij je. Następnie wejdź po schodach - znajdziesz skrzynię. Otwórz ją wciskając Prawo i dwukrotnie X, a następnie Lewo i jeden raz X. Teraz wciśnij Prawo i raz X. Na koniec daj Lewo i X. Dzięki temu powinieneś stać się posiadaczem łuku. Zanim zaczniesz go używać upewnij się, że masz w posiadaniu normalne strzały. 10 normalnych strzał możesz uzyskać tuż po wejściu do zamku, kiedy zobaczysz samuraja i dzieciaka.

Onimusha 2 Sneak Peek
Ukończ grę i zrób save. Teraz wystartuj nową grę, a zobaczysz nową opcję Special Report, która zademonstruje Ci sekwencję z następnej gry w cyklu.

Speed Trial Mini-Game
Zbierz wszystkie 20 Fluorytów (niebieskie skały) podczas gry. Ukończ grę i zrób save. W ten sposób zostanie odblokowany tryb Onimusha Spirits speed trial mini-game. Zakończ pomyślnie tę mini-grę, a zyskasz możliwość rozpoczęcia głównego trybu gry bogatszym o miecz Bishamona, nieskończoną amunicję, 99 Soul Absorbers oraz automatyczną regenerację magii.Komentarze

Tapety dnia

Losowe tapety dnia

Wesprzyj Magazyn kodów